Akce

Rekonstrukce v Pelhřimově

Vážení zákazníci, velmi si vážíme Vaší přízně a rádi bychom Vás tímto informovali, že pro zkvalitnění našich služeb musíme naši provozovu v Pelhřimově rekonstruovat. Rekonstrukce potrvá od 29. 6. do 21. 7. 2024. Během ní můžete naše služby využít v provozovnách v Humpolci a v Kamenici nad Lipou. Omlouváme se za komplikace spojené s naší rekonstrukcí a věříme, že se brzy potkáme v příjemném a omlazeném prostředí pelhřimovské pobočky. Děkujeme a přejeme krásné léto, Váš tým Oční optiky Marie Maděrová! 

Vyzvednutí brýlí a kontaktních čoček během rekonstrukce

Máte u nás objednané brýle či kontaktní čočky a nestihnete je vyzvednout před začátkem rekonstrukce? Máme pro Vás řešení! Po telefonické domluvě na mobilním čísle +420 777 565 084 je možné si Vaši zakázku vyzvednout na provozovně v Humpolci či v Kamenici nad Lipou. Více na http://www.optika-maderova.cz/cs/menu/novinky/ .

Objednání nových brýlí a skel během rekonstrukce

I během naší rekonstrukce hlavní provozovny v Pelhřimově máte možnost si objednat nové brýle a brýlová skla od vybraných dodavatelů. Stačí nás navštívit v Humpolci nebo v Kamenici nad Lipou (pozor, zde z důvodu malování je 9. a 12.7. také zavřeno). Dodání bude o trošku delší než jste u nás zvyklí, přibližně do 3 pracovních dnů od objednání. Pro měření a zhotovení brýlí Vás pro tento čas prosíme o telefonické objednání - Humpolec 565 534 375, Kamenice n. Lipou 567 212 337. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu. http://www.optika-maderova.cz/cs/menu/kontakt/

Brýlové čočky MiYOSMART

Naše optika se stala autorizovaným prodejcem brýlových čoček MiYOSMART.

Jedná se neinvazivní řešení korekce krátkozrakosti. Tyto čočky jsou určeny pro korekci a zpomalení rozvoje krátkozrakosti u dětí a dospívajících, u kterých se předpokládá, že vlivem růstu oka se bude hodnota dioptrií zvyšovat. 

Krátkozrakost neboli myopie je zjednodušeně špatné vidění do dálky, kdy častou příčinou bývá vyšší nárůst předozadní délky oka. Očekává se, že vlivem změny životního stylu (tj. především zvýšenou prací do blízka a používání digitálních přístrojů) se bude výskyt krátkozrakosti zvyšovat. Nekorigovaná myopie zhoršuje soustředění na práci. Pro zdraví očí se doporučuje trávit více času venku, omezit používání digitálních přístrojů do blízka a důležitá jsou pravidelná oční vyšetření. 

Brýlové čočky MiYOSMART jsou vhodné především pro mladší 15 let, tyto čočky Vám tedy objednáme na základě lékařského předpisu a doporučení. 

Zdroje: https://drive.google.com/file/d/1PFq-jjtSIHb_GLNaUYTBDMAe3hWwYb7i/view

 

Sleva na samozabarvovací skla

Od 1. 2. 2024 můžete v našich optikách využít 30% slevu na samozabarvovací plastová skla. Akce se vztahuje na plastová skla v různých indexech ztenčení i s různými povrchovými úpravami. Pro více informací navštivte některou z našich provozoven. 

Sleva na brýlové čočky značky ZEISS

Od 1.11. v našich optikách probíhá slevová akce na plastové brýlové čočky od značky ZEISS.

Na skladové čočky  poskytujeme 30% slevu, na vybrané výrobní čočky 20% slevu.

Multifokalní skla

Akční cena na multifokální skla od firmy Essilor A Zeiss (čirá, samozabarvovací, neztenčovaná i ztenčovaná).

Prvonositelům nabízíme možnost reálného pohledu přes multifolání skla.

Vysvětlíme klady i zápory nošení víceohniskových brýlí. 

Sluneční brýle 2024

- nové modely slunečních brýlí na rok 2024 již v prodeji

Antistatické povrchové úpravy

- 30% sleva na antistatické antireflexní povrchové úpravy odlehčených skel (různé kategorie ztenčení)